Workshop rond automatisering in voedingsindustrie

Mogelijkheden van cobots en digitalisering

Automatisering en digitalisering bieden heel wat mogelijkheden op het vlak van operatorondersteuning. Kan dit ook in de voedingsindustrie? Tijdens een tweeledige workshop op donderdag 6 september in Kortrijk, georganiseerd door Flanders' FOOD en met de medewerking van Sirris, worden de mogelijkheden van cobots en digitalisering in deze sector voorgesteld.
Wat is de impact van digitalisering op de werkvloer en welke nieuwe verwachtingen schept dit naar de werknemers toe? Hoe digitaliseer je je bedrijf zonder werknemers te verliezen? Hoe kun je cobots veilig laten samenwerken met mensen? De workshop zal op deze en vele andere vragen een antwoord bieden.
De deelname is gratis, voor een of beide delen, maar inschrijven is verplicht. Inschrijven kan op deze website, waar u ook het volledige programma en de praktische informatie terugvindt.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
19 mei 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine