Beursdeelname

FOOD PROCESS SEMINAR 2025

De perspectieven van AI in de voedingsindustrie | donderdag 13 november 2025

FOOD PROCESS SEMINAR 20251

TOEGANG REGISTREREN

Op donderdag 13 november 2025 vindt hét kennis- en netwerkevent Food Process Seminar plaats. Aan de hand van inspirerende lezingen, casestudies en getuigenissen uit de praktijk krijgt u tijdens deze themadag een volledig overzicht van de perspectieven van artificiële intelligentie in de voedingsverwerkende industrie. Het kennisevent sluit af met een netwerpreceptie waar u de gelegenheid krijgt om branchegenoten te ontmoeten.

De toepassing van AI in uw bedrijf

Hoe spring je als voedingsbedrijf mee op de AI-trein nu de technologische ontwikkelingen elkaar razendsnel opvolgen? Deze vraag leeft niet alleen binnen uw firma, maar bij alle voedingsbedrijven die voorbereid willen zijn op de uitdagingen en innovaties van vandaag én in de toekomst. Van automatisering, voorspellend onderhoud, energie-efficiëntie en robotica tot kwaliteitscontrole en nog veel meer: artificiële intelligentie niet meer weg te denken in de voedselverwerkende industrie.

Hoe en waar begin je precies met de integratie van AI? Welke innovaties mag u niet missen? En hoe concurreer je als kmo met grote voedingsbedrijven die de financiële slagkracht hebben om volop te investeren in technologische ontwikkelingen? Deze en andere vragen staan centraal tijdens het Food Process Seminar, dat spelers uit de voedingsindustrie en en aanverwante sectoren samenbrengt.

We nemen u niet alleen mee in de nieuwste en meest relevante innovaties voor de voedselverwerkende industrie, maar laten ook zien hoe u ontdekt welke AI-integratie het beste past bij de noden van uw bedrijf. Ontdek het potentieel van AI voor uw onderneming en ontmoet inspirerende sprekers en collega’s tijdens het Food Process Seminar 2025.

FOOD PROCESS SEMINAR 20253

PROGRAMMA

12.30–13.30 u.: netwerklunch
13.30–13.40 u.: Introductie
13.40–15.00 u.: presentaties deel 1

15.00–15.30 u.: koffiepauze
15.30–17.00 u.: presentaties deel 2

17.00–18.00 u.: netwerkreceptie

DATUM & LOCATIE

Donderdag 13 november 2025 
van 12.30 tot 18.00 uur 

RodeBol Events
CommunicatieCampus (gebouw 485)
Sint-Denijslaan 485 
B-9000 Gent 

##campagne:20##

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
19 mei 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine